Γυαλιά ηλίου Polaroid, αναφορά PLD 2123/S-3DP-57 – Μια σύγχρονη σχεδίαση με ένα πλαίσιο από ματ μπλε πλαστικό (3DP), προσφέροντας μια φρέσκια και μοντέρνα εμφάνιση. Οι πολωτικοί φακοί εξασφαλίζουν τη μείωση της αντανάκλασης και προστασία UV 100%. Το πλάτος των φακών 57 mm προσφέρει μια κομψή και άνετη εφαρμογή, καθιστώντας τους τέλειους για καθημερινή χρήση.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 2123/S-3DP-57 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ πλαισίου | Τετράγωνο |
| Τύπος φακού | καθρέφτη/πολωτικός |
| Υλικό πλαισίου | ακετάτη |
| Υλικό φακών | πολυανθρακικό |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 57 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 16 mm |
| Μήκος βραχίονα | 140 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | κρυστάλλο |
| Χρώμα φακού | πορτοκαλί |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.